Tel./fax +48 33 822 81 11
e-mail: boipip@boipip.org.pl

Poniedziałek 25 Wrz 2017

Praca w Klinice Medycyny Etsetycznej w B-B

Renomowana Klinika Medycyny Estetycznej

w związku z rozwojem firmy zatrudni osobę na stanowisko: Pielęgniarka

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Pielęgniarki będzie odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów przy wykorzystaniu nowoczesnej aparatury zabiegowej, asystowanie lekarzom podczas wykonywania zabiegów, doradztwo i sprzedaż produktów pielęgnacyjnych, budowanie relacji ze stałymi Pacjentami i pozyskiwanie nowych Pacjentów.

Wymagania:

·         minimum licencjat Pielęgniarstwa;

·         umiejętność zaprezentowania usług i produktów;

·         umiejętności pracy w zespole i otwartości na oczekiwania klientów;

·         umiejętność nawiązywania kontaktu;

·         wiedza z zakresu dermatologii;

·         dobra organizacja pracy;

·         gotowości do szkoleń i dyspozycyjność czasowa;

·         znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

·         wysoka kultura osobista;

·         dokładność;

·         punktualności;

·         lojalności.

Oferujemy:

·         pracę w nowoczesnym gabinecie z możliwością szybkiego rozwoju;

·         atrakcyjne warunki zatrudnienia;

·         satysfakcjonujące wynagrodzenie;

·         premię za osiągane wyniki;

·         przyjazną atmosferę w pracy;

·         pracę na nowoczesnych urządzeniach;

·         dużą samodzielność działania;

·         pracę w stabilnej firmie.

Miejsce pracy: aktualnie w ramach szkolenia w klinice w Katowicach, od października 2017 w Bielsku-Białej.

Rodzaj zatrudnienia: umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833).”

Wyszukiwanie

OŚRODEK KSZTAŁCENIA BOIPIP

Oferta kursów

SYSTEM MONITOROWANIA KSZTAŁCENIA

Więcej informacji..

Oferty pracy