Tel./fax +48 33 822 81 11
e-mail: boipip@boipip.org.pl

Poniedziałek 25 Wrz 2017

Charytatywny koncert muzyki filmowej

Melodie z filmów przygodowych, nuty wojennych tragedii i dźwięki najsłynniejszych produkcji grozy – to wszystko usłyszą uczestnicy Koncertu Charytatywnego, na który zapraszają Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego, Szpital Śląski w Cieszynie, Starostwo Powiatowe oraz Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”. Koncert muzyki filmowej - zorganizowany na rzecz zakupu videoduodenoskopu dla Oddziału Chirurgii Ogólnej - odbędzie się 21 października o godz. 18.00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie.

 

W piątkowy wieczór Stowarzyszenie Muzyczne ARTIS zaprezentuje najsłynniejsze przeboje muzyki filmowej w wykonaniu Orkiestry Kameralnej i solistów pod batutą Jean-Claude'a Hauptmanna. Goście wysłuchają znanych, muzycznych motywów z polskich i światowych produkcji, takich jak „Misja”, „Lista Schindlera”, „Pianista”, „Forrest Gump”, „Piraci z Karaibów”, „Gladiator”, „Dom”, „Polskie drogi” i wiele innych.

- Videoduodenoskop, na który przeznaczymy środki zebrane podczas tego muzycznego wydarzenia to urządzenie medyczne, które służy do specjalistycznych badań i zabiegów operacyjnych na drogach żółciowych i trzustkowych – opowiada Janusz Martynek, prezes Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego.- Zastosowana technika video pozwala na lepszą, szybszą i trafną diagnostykę chorób przełyku, żołądka, dróg żółciowych, trzustki i jelit. Dzięki wykorzystaniu tej aparatury możliwe jest przeprowadzenie skomplikowanych zabiegów z równoczesną archiwizacją choroby pacjenta – podkreśla Janusz Martynek.

Koncert charytatywny odbędzie się 21 października

o godz. 18.00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie.

 


 

Zaproszenie na warsztaty nt komunikacji z rodzicami z zakresu szczepień ochronych

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek i położnych

Powolanie forum samorzadowego zawodow zaufania publicznego

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 27 września 2016 r.  Beskidzka  Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Bielsku-Białej stała się jednym z 19 Sygnatariuszy Porozumienia Śląskiego Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego.

 

 

 

 

Komunikat ws szkoleń z zakresu wykonywania zleceń lekarskich

 

Wyszukiwanie

OŚRODEK KSZTAŁCENIA BOIPIP

 

Oferta kursów

SYSTEM MONITOROWANIA KSZTAŁCENIA

 

Więcej informacji..

Oferty pracy