MEDYKU,
w swojej codziennej pracy spotykasz się z sytuacjami, które mogą wpływać na bezpieczeństwo pacjentów.

Dlatego chcemy zaprosić Cię do udziału w ogólnopolskim badaniu realizowanym przez naukowców z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.
Jako INTER Polska wspieramy ten projekt, ponieważ wierzymy, że realna poprawa systemu zaczyna się od głosu praktyków.
Dlaczego warto?
- ▶ masz realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa pacjentów
- ▶ wspierasz rozwój badań naukowych w ochronie zdrowia
- ▶ pokazujesz perspektywę swojego środowiska zawodowego
Metodologia badania
- ▶ 29 pytań (3 krótkie kwestionariusze)
- ▶ czas: ok. 15 minut
- ▶ udział może wziąć każdy przedstawiciel zawodu medycznego
Pełna anonimowość!
Badanie jest w pełni anonimowe – wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych. Osobą odpowiedzialną jest dr n. o zdr. Jakub Świtalski.
Dziękujemy za Twój czas i zaangażowanie,
Zespół TU INTER Polska
Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. Al. Jerozolimskie 142B, Warszawa.










