43-300 Bielsko-BIała

ul. Warszawska 28 II p.

Tel: 33 822 81 11

FAX: 33 822 81 13

email:  boipip@boipip.org.pl

Jak dojechać?
Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Tel: 33 822 81 11 - FAX: 33 822 81 13

Pielęgniarki/pielęgniarze - AHOP Ustroń

American Heart Of Poland zatrudni do Uzdrowiska w Ustroniu:

PIELĘGNIARKI / PIELĘGNIARZY

Zapraszamy zarówno absolwentów do pracy na oddziałach,

jak i osoby po specjalizacjach i z doświadczeniem w pracy

Profil kandydata:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Mile widziane ukończone kursy specjalistyczne i kwalifikacyjne, specjalizacje
  • Cechy i predyspozycje: nastawienie na jakość obsługi Pacjenta; odpowiedzialność i zaangażowanie; wysokie zdolności komunikacyjne; empatia i kultura osobista na wysokim poziomie; umiejętność pracy w zespole; elastyczność

Zakres obowiązków:

  • Świadczenie usług pielęgniarskich dla pacjentów Uzdrowiska Ustroń
  • Przygotowywanie pacjentów do badań oraz zabiegów wykonywanych na Oddziale
  • Udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia
  • Podawanie leków według pisemnych zaleceń lekarskich, a w sytuacji zagrożenia życia, na polecenie ustne.
  • Pobieranie materiałów do badań diagnostycznych
  • Dokonywanie pomiarów podstawowych parametrów życiowych oraz zaspokajanie potrzeb pacjenta
  • Uczestnictwo w wizytach lekarskich
  • Uczestnictwo w codziennych raportach pielęgniarskich
  • Przeprowadzanie wywiadów z pacjentami
  • Kontrola dat ważności leków i płynów, sprzętu jednorazowego
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej w systemie informatycznym
  • Utrzymywanie dobrych relacji z pacjentami i ich rodzinami
  • Komunikacyjne; empatia i kultura osobista na wysokim poziomie; umiejętność pracy w zespole; elastyczność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę
  • Zatrudnienie w formie odpowiadającej kandydatom – na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu lub umowy o świadczenie usług zdrowotnych
  • Elastyczny czas pracy, zgodny z wcześniejszymi ustaleniami
  • Dobrze rozwinięty system szkoleń – możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę oraz dofinansowania kursów/szkoleń oraz  studiów specjalistycznych
  • Możliwość realizacji specjalizacji w zakresie fizjoterapii kardiologicznej neurologicznej i onkologicznej.
  • Wsparcie Mentora w okresie wdrożenia
  • Pomoc w zakwaterowaniu, dofinansowanie do przejazdów autobusowych, pakiet socjalny w przypadku umowy o pracę, przywileje związane z kartą pracowniczą
  • Imprezy integracyjne

files/Zatrudnimy_pielgniarki_pielgniarzy_17_10.pdf

Dane kontaktowe

Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

43-300 Bielsko-Biała, ul. Warszawska 28

Tel: +48 33 822 81 11

FAX: +48 33 822 81 13

email: boipip@boipip.org.pl

Designed by Caleidoscope Software Services

Ok