Praca dla pielęgniarek w P. U. "Ustroń"

Ustroń, dnia 14 grudnia 2018 r.

Największy Pracodawca, w branży medycznej w Ustroniu, poszukuje kandydatów/ kandydatek na stanowisko: PIELĘGNIARZ/ PIELĘGNIARKA
Miejsce pracy: Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A.

Ilość wakatów: 10

Zadania:
• Świadczenie usług pielęgniarskich
• Prowadzenie dokumentacji medycznej
• Zapoznanie się z obowiązującymi procedurami i zarządzeniami wewnątrzzakładowymi
Wymagania:
• Posiadanie Dyplomu Pielęgniarskiego - studia wyższe (I lub II stopnia),
• Aktualne Prawa Wykonywania Zawodu,
• Doświadczenie zawodowe
• Dodatkowym atutem będą ukończone kursy, specjalizacje,
• Znajomość obsługi komputera,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Sumienność, rzetelność i nastawienie na realizację powierzonych zadań,
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
• Zaangażowanie oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego.
Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Szkolenia zgodne z profilem stanowiska,
• Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków.

Kontakt telefoniczny: 338565667

W treści aplikacji prosimy o wpisanie następującej kwestii:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Jednocześnie informujemy, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. z siedzibą w Ustroniu, ul. Sanatoryjna 1, 43-400 Ustroń:

2) Pani/Pana dane przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia tego procesu.
3) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
4) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sprawie niewłaściwego przetwarzania danych osobowych.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:

Przyjmując do wiadomości powyższe, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. z siedzibą w Ustroniu, ul. Sanatoryjna 1,
43-400 Ustroń moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego jak również i przyszłego procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Ok