Praca dla pielęgniarek w P.U. "Ustroń"

Ustroń, dnia 7 czerwca 2019 r.

Największy Pracodawca, w branży medycznej w Ustroniu, poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ – praca zmianowa
Miejsce pracy: Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A.

Zadania:
• Świadczenie usług pielęgniarskich
• Prowadzenie dokumentacji medycznej
• Zapoznanie się z obowiązującymi procedurami i zarządzeniami wewnątrzzakładowymi

Wymagania:
Posiadanie Dyplomu Pielęgniarskiego
• Aktualne Prawa Wykonywania Zawodu,
• Doświadczenie zawodowe
• Dodatkowym atutem będą ukończone kursy, specjalizacje,
• Znajomość obsługi komputera,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Sumienność, rzetelność i nastawienie na realizację powierzonych zadań,
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
• Zaangażowanie oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Szkolenia zgodne z profilem stanowiska,
• Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków

oraz

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ – praca jednozmianowa

Zadania:

Wymagania:

• Posiadanie Dyplomu Pielęgniarskiego
• Aktualne Prawo Wykonywania Zawodu,
Ukończony kurs Leczenia ran - wymagane

Oferujemy:

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 33856 56 67 lub 33856 56 61.

Prosimy o zapoznanie się z Klauzula informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych  w procesie rekrutacji oraz zamieszczenie w treści aplikacji następującej kwestii:

Zapoznałam/em się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.).

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji

Zgodnie z art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji do pracy w Przedsiębiorstwie Uzdrowiskowym ,, Ustroń’’ S.A. w Ustroniu informujemy, że:

1)    Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. z siedzibą w Ustroniu, ul. Sanatoryjna 1, 43-400 Ustroń:

2)    Państwa dane przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia tego procesu.

3)    Administrator Danych nie planuje dalej przetwarzać danych kandydatów do pracy w celu innym niż cel, w którym dane osobowe zostały zebrane, tj. w celu przyszłej rekrutacji chyba, że kandydat na stanowisko wyrazi na to zgodę, jednak nie dłużej niż przez 1 rok.

4)    Podanie danych przez kandydatów w procesie rekrutacji jest konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zbierane.

5)    Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.

6)    Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwie Uzdrowiskowym ,,Ustroń’’ S.A. do państwa trzeciego lub organizacji między narodowych.

7)    Dane osobowe kandydatów do pracy nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

8)    Posiadają Państwo prawo żądania od Administratora Danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania oraz – z zastrzeżeniem przepisów prawa – usunięcia, ograniczenia przetwarzania prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

9)    Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sprawie niewłaściwego przetwarzania danych osobowych.

Ok