Tel./fax +48 33 822 81 11
e-mail: boipip@boipip.org.pl

Poniedziałek 18 Lis 2019

Praca dla opiekunki/opiekuna medycznego w BZLR Jaworze

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny jest Samodzielnym Publicznym Szpitalem Rehabilitacyjnym z długoletnim stażem zatrudniającym około 220 pracowników. Podmiotem Tworzącym jest Województwo Śląskie, działamy w oparciu o kontrakt z  NFZ.

Obecnie Szpital poszukuje kandydatów na stanowisko opiekunka/opiekun medyczna.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w Oddziale Leczniczo-Rehabilitacyjnym dla Dorosłych,
  • opieka nad pacjentami ze schorzeniami ogólnoustrojowymi, neurologicznymi i kardiologicznymi,
  • praca w systemie 12 godzinnym, wg grafiku, w równoważnym czasie pracy, w trzymiesięcznym okresie rozliczeniowym.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • prawo do wykonywania zawodu opiekuna medycznego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na takim stanowisku
  • FIRMA OFERUJE:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie,
  • system premiowania pracowników,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatki świąteczne
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia),
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

Kontakt: tel. 33 8 172 166.

Informacja dotyczaca przetwarzania Danych Osobowych:Klauzula Informacyjna

Ok