Tel./fax +48 33 822 81 11
e-mail: boipip@boipip.org.pl

Poniedziałek 18 Lis 2019

Praca dla pielęgniarki zabiegowej w P.U. "Ustroń"

Ustroń, dnia 22 października 2019 r.

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ – praca w systemie jednozmianowym

Miejsce pracy: Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A.

Zadania:

Świadczenie usług pielęgniarskich w gabinecie zabiegowym
• Prowadzenie dokumentacji medycznej
• Zapoznanie się z obowiązującymi procedurami i zarządzeniami wewnątrzzakładowymi

Wymagania:

• Posiadanie Dyplomu Pielęgniarskiego
• Aktualne Prawo Wykonywania Zawodu,
• Doświadczenie zawodowe
Ukończony kurs Leczenia ran - wymagane
• Znajomość obsługi komputera,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

• Sumienność, rzetelność i nastawienie na realizację powierzonych zadań,
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
• Zaangażowanie oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Szkolenia zgodne z profilem stanowiska,
• Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków

Dane kontaktowe:

tel. 33 856 56 67 lub 33 856 51 34

Ok