Tel./fax +48 33 822 81 11
e-mail: boipip@boipip.org.pl

Piątek 20 Lip 2018

Praca dla pielęgniarki anestezjologicznej Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w B-B

Bielsko-Biała, dnia 27 lutego 2018 r.

OFERTA PRACY DLA PIELĘGNIARKI ANESTEZJOLOGICZNEJ

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku–Białej

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie całościowej opieki nad powierzonym pacjentem

  • Przygotowanie stanowiska pracy na sali operacyjnej i pooperacyjnej

  • Współpraca z zespołem bloku operacyjnego

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja anestezjologiczna

  • Doświadczenie w pracy na sali operacyjnej i pooperacyjnej

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie do ustalenia

  • Forma zatrudnienia – umowa zlecenie

KONTAKT: Małgorzata Kubczak tel. 506 092 868