Tel./fax +48 33 822 81 11
e-mail: boipip@boipip.org.pl

Poniedziałek 20 Sty 2020

Położna na medal 2018

 

Akademia Malucha Alantan ma zaszczyt zaprosić Państwa do składania nominacji w ramach 5 jubileuszowej edycji konkursu „Położna na medal”. To zaszczytne wyróżnienie od czterech lat przyznawane jest położnej, która w sposób szczególny wyróżnia się podejściem, empatią i doświadczeń dla kobiet w ciąży, podczas porodu i połogu.

Nominacje do konkursu można składać do 31 lipca na stronie www.poloznanamedal2018. Głosy natomiast oddawać przez cały czas trwania kampanii do 31 grudnia.

Laureatki kolejnej edycji konkursu poznamy w styczniu 2019 roku, a wręczenie nagród odbędzie się na uroczystej Gali w marcu 2019 roku.

Konkurs na najlepszą położną w kraju jest częścią ogólnopolskiej kampanii społeczno – edukacyjnej „Położna na medal”. Celem akcji jest podnoszenie świadomości w społeczeństwie dotyczącej roli położnej w okresie okołoporodowym, pokazanie, że położna to także wsparcie, źródło rzetelnej wiedzy, a także osoba, do której należy mieć zaufanie

 

www.akademiapoloznej.pl

www.poloznanamedal2016.pl

www.ksiazeczkazdrowia.pl

www.natalispolska.pl

www.wyprawkanoworodka.pl

www.pieknenarodziny.pl

 

 

WARSZTAT DLA POŁOŻNYCH POZ

Poradnia rodzinna przyjazna karmieniu piersią'  zaprasza na warsztat organizowany w ramach projektu "Śląska Mlekolandia" współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Ślaskiego.

Głównym celem projektu jest prowadzenie poradnictwa laktacyjnego na terenie miasta Sosnowiec. W ramach poradnictwa zostaną zorganizowane
1. Indywidualne porady laktacyjne dla kobiet karmiących, na których będziemy rozwiązywać problemy z karmieniem piersią. W ramach zadania publicznego planujemy przeprowadzić 80 porad laktacyjnych, z których skorzysta 40 kobiet karmiących oraz ich dzieci.
2. Szkolenie dla położnych celem uaktualnienia informacji, poznania nowości, najnowszych wytycznych. Zdobycia praktycznych umiejętności pomocy kobiecie karmiącej w konkretnych problemach laktacyjnych. Warsztaty będą prowadzone  przez wykwalifikowanych doradców laktacyjnych z bogatym doświadczeniem. W szkoleniu weźmie udział 15 położnych.
Efekty naszych działań zobaczycie na koniec zapoznając się z ewaluacją projektu. Śląska Mlekolandia już ruszyła!

Szkolenie dla pracowników poradni POZ: położnych rodzinnych

Cel warsztatów – wyposażenie położnych poradni rodzinnych  w praktyczną wiedzę, umiejętności i narzędzia przydatne w pracy z matką karmiącą.

Ilość uczestników: 15 osób

Czas i miejsce:  23 i 24.06.2018, 28.07.2018 Sosnowiec, pl. Kościuszki 5  Sosnowieckie Centrum Organizacji Pozarządowych

 

Wszelkie informacje na stronie - TUTAJ

 

Informacje dla położnych

W związku z dużym zainteresowaniem artykułem Dokumentacja położnej rodzinnej umieszczonym w Biuletynie Informacyjnym BOIPiP Nr 88, Komisja ds. Położnych udostępnia ponownie treść Artykuły oraz wzory kart do pobrania.

 

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok